Marek Borowski w Bytomiu

Wrzesień w 2005 roku, był okresem gorączki politycznej, związanej ze zbliżającymi się wyborami, zarówno parlamentarnymi, jak i prezydenckimi.

Kandydatem Socjaldemokracji Polskiej, ale także Unii Pracy i Zieloni 2004, był marszałek, Marek Borowski. 8 Września 2005 roku, marszałek Borowski, został zaproszony przez kandydatów na posłów do Gliwic i Zabrza, ale najpierw odwiedził nasze miasto, Bytom. Należy tutaj zaznaczyć, że Marek Borowski, był jedynym kandydatem na Urząd Prezydenta RP, który zechciał odwiedzić Bytom.

W oczekiwaniu, na przyjazd marszałka, dzieci z przedszkola, przy ulicy Łużyckiej, z Bytomia, w ramach zabawy trenowały swoje umiejętności plastyczne, jak i rozwijały swoją wyobraźnię i kreatywność, malując „Bytom Przyszłości”.

Pan Marszałek, po przyjeździe, od razu zaczął rozmawiać z mieszkańcami, naszego miasta. Popularność kandydata, spowodowała, iż bardzo szybko został oblężony przez wielu zwolenników oraz osoby, które chciały z nim porozmawiać.

Wpis w: A R C H I W U M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>