Przemówienie z dnia 1 maja 2010

Koleżanki i Koledzy
Po raz kolejny w dniu dzisiejszym przyszliśmy zamanifestować swoje przywiązanie do lewicowych ideałów, po raz kolejny daliśmy wyraz naszego przywiązania do wartości służącym zwykłym ludziom.

W czasie rządów prawicowego premiera z pod liberalnego znaku, w czasie potopu naszego kraju prawicową demagogią, obrona naszych ideałów nabiera wymiaru wręcz patriotycznego.

Tym ideałom nasi polityczni przyjaciele którzy odeszli na wieczną wartę, Jerzy Szmajdziński, Izabela Jaruga Nowacka, Jolanta Szymanek deresz poświęcili swoje całe polityczne życie.

Dobro drugiego człowieka to była dla nich sprawa najważniejsza, w imieniu najsłabszego byli gotowi na wszelkie poświęcenia.

Nasi przyjaciele pozostawili po sobie również polityczny testament, testament który powinien stać się dla nas drogowskazem – polska potrzebuje mądrej, silnej, zjednoczonej lewicy. Polska zasługuje na taką lewicę, Polsce jest niezbędna taka lewica.

U nas w Bytomiu podchodzimy do tej sprawy bardzo poważnie, bytomska lewica jest silna i mądra, bytomska lewica jest zjednoczona.

Koleżanki i Koledzy

W tym roku mamy szansę odsunąć Prezydenta Koja od władzy, mamy szansę skończyć z bałaganem i chaosem, mamy szanse skończyć z prezydencką butą i arogancją, mamy szansę zakończyć okres czteroletniej smuty.

Wierzę głęboko że dumnie poniesiemy nasz sztandar do zwycięstwa.

Towarzysze i towarzyszki , przyjaciele.

Wierzę że pod koniec roku do Bytomia powróci normalność, siła i mądrość jest po naszej stronie.

NIECH SIĘ ŚWIĘCI PIERWSZY MAJA.

Wpis w: A R C H I W U M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>