16 listopada chodźmy na wybory

Po latach działalności politycznej związałem się z BAS – Bytomianie Aktywni Społecznie, do czasu zawiązania koalicji ze środowiskiem Henryka Bonka, byłem kandydatem na prezydenta Bytomia z ramienia BAS.

Szanowni Państwo już 16 Listopada będziemy po raz kolejny wybierać nowe władze naszego miasta, wybierzemy osoby, które w naszym imieniu będą miały zarządzać Bytomiem, to o co będę prosił to o mądry i przemyślany wybór. Wielu z tych, którzy będą z Państwem rozmawiać obieca Wam wszystko co będziecie chcieli, nowe stadiony, nowe drogi, nieskończoną ilość miejsc pracy, podwyżki płac i zasiłków. Bo obiecać można wszystko, gorzej z realizacją takich obietnic, skutki takich działań widzimy w naszym mieście od lat.

Dlatego namawiam Państwa na wybór nowych osób, takich, którzy są skuteczni, takich, którzy mają doświadczenie, ale nie to zdobyte jedynie w „zawodzie” radnego. Dlatego zdecydowałem się na kandydowanie do Rady Miejskiej uważam bowiem, że moje doświadczenie zawodowe, moja wiedza z zakresu finansów, ekonomii pomoże mi skutecznie rozwiązywać problemy Bytomia przed którym stoi nasze miasto, bo finanse właśnie będą decydowały o naszej przyszłości.

Jeśli Państwo obdarzą mnie swoim zaufaniem, będę skutecznie dbał o nasze sprawy w Radzie Miejskiej związane z naszymi drogami, chodnikami, żłobkami, przedszkolami. Będę dbał o nasze szkoły aby nasze dzieci mogły się w nich czuć bezpiecznie i dobrze. Nie obiecam Państwu gruszek na wierzbie, ale obiecam, że jeśli zdobędę Państwa zaufanie 16 Listopada, będę skuteczny i uczciwy w tym co będę robił jako Państwa Radny.

ulotka_DL_okreg_5-krol-print-1 ulotka_DL_okreg_5-krol-print-2

 

 

 

 

 

 

 

Wpis w: P O L I T Y K A, W Y B O R Y.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>