Na ratunek GKS Rozbark

Lider SDPL Bytom Adrian Król w odpowiedzi na liczne sygnały społeczne rozpoczął akcje pod hasłem Na ratunek GKS Rozbark. W ramach podjętych działań w dniu 28 maja doszło do spotkania mieszkańców osiedla Rozbark, władz klubu Rozbark z przedstawicielami policji oraz straży miejskiej.

W rezultacie dyskusji Adrian Król wystosował list do komendanta straży miejskiej w celu zwiększenia liczby patroli na terenie GKS Rozbark, policja również przychyliła się do tej prośby obiecując większe baczenie na tym terenie.

***

APEL

GKS ROZBARK to miejsce które jeszcze nie tak dawno tętniło życiem, było obiektem wykorzystanym zarówno dla celów czysto sportowych ale również było wykorzystane w celach społeczno kulturalnych.

Dzień dzisiejszy to schyłek świetności obiektu pod nazwa GKS ROZBARK, likwidacja przemysłu górniczego doprowadziła do zniknięcia prawdziwego gospodarza całego ośrodka.

W związku z zaistniałą sytuacja pragnę prosić państwa o wsparcie inicjatywy jak najszybszego przejęcia ośrodka GKS ROZBARK przez gminę Bytom w celu odbudowy świetności tego jakże potrzebnego naszemu miastu miejsca.

Twój podpis pod tą petycja jest bezcenny, możesz sprawić że ROZBARK znowu będzie służył mieszkańcom Rozbarku.
Przyłącz się do nas, nie pozostań obojętny.

***

List do Komendanta Straży Miejskiej w Bytomiu

Komendant Straży Miejskiej w Bytomiu

Szanowny Panie Komendancie

Działając z mandatu społecznego w dniu 28 Maja 2008 zorganizowałem spotkanie mieszkańców osiedla znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu sportowego GKS ROZBARK z pracownikami Straży Miejskiej oraz Policji.

Służby Straży Miejskiej na spotkaniu reprezentował Pan Wójcik oraz Panowie odpowiedzialni za rejon Rozbarku.

Celem spotkania było zwrócenie uwagi służbom mundurowym na problem permanentnego rozkradania majątku GKS ROZBARK.

Niniejsze pismo jest efektem ustaleń z Pańskimi podwładnymi co do zwiększenia baczenia na teren ośrodka, zwłaszcza w godzinach nocnych. Tym samym zwracam się z prośbą do Pana Komendanta o uwzględnienie terenu GKS ROZBARK w ustalanych grafikach podległych Panu Komendantowi patrolach funkcjonariuszy Straży Miejskiej.

Jednocześnie składam na Pańskie ręce serdeczne podziękowania dla wyżej wzmiankowanych Funkcjonariuszy za profesjonalne oraz nieszablonowe podejście do problemu kradzieży na obiekcie GKS ROZBARK.

Zaangażowanie które przejawiają pracownicy Straży Miejskiej z terenu Rozbarku jest godne naśladownictwa i szerokiego propagowania takich postaw.

Łącze wyrazy szacunku
Z poważaniem
Adrian KRÓL

Wpis w: S P O Ł E C Z N I E, • Akcja Rozbark.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>