Przemówienie z dnia 1 maja 2009

Koleżanki i Koledzy

Jak wszyscy wiemy, w Bytomiu od paru lat rządzi prawicowa ekipa prezydenta Koja.
Skutki tych rządów odczuwamy wszyscy, płacąc wyższe stawki za parkowanie aut, płacąc wyższe opłaty za wodę, płacąc wyższe podatki lokalne, płacąc wyższe czynsze.

Ale nie tylko mając mniej pieniędzy w portfelu możemy zauważyć że w Bytomiu rządzi prawica z pod znaku PO.

Wystarczy pochylić się nad pomysłami niesienia pomocy mieszkańcom Bytomia realizowanymi przez Piotra Koja, aby zorientować się jaka partię reprezentuje prezydent miasta

I tak, pomysłem na pomoc ludziom eksmitowanym jest budowa getta kontenerowego, budowanego poprzez ominięcie przepisów prawa.

Pomysłem ekipy Piotra Koja na niesienie pomocy bytomskim placówkom oświatowym, ze szczególnym uwzględnieniem Szkół Specjalnych, jest ich likwidacja. Przykładem jest ZSS nr 4 z ul. Chrobrego.

Kolejnym świetnym pomysłem prezydenta Koja na pomoc w tworzeniu nowych miejsc pracy w naszym  mieście, jest chęć sprzedaży miejskich spółek, w tym momencie myślę o spółce PEC.

Jedynym pomysłem na finansowanie, najczęściej nie trafionych pomysłów inwestycyjnych, albo też finansowanie takich gigantów jak TBS, jest sprzedaż wszystkiego co się da.

Pomysłem Piotra Koja na rozwój bytomskiego budownictwa w zastępstwie TBS-u, jest remont Ratusza za jedyne 5 milionów z dużym hakiem.

Więcej pomysłów Piotra Koja oraz jego starych i nowych koalicjantów nie będę wymieniał – lista jest zbyt długa, a dzisiejszy dzień zbyt radosny.

Ale zadam nam wszystkim pytanie, Czy chcemy takich rządów dla Bytomia?

Odpowiedz jak sądzę jest prosta, oczywiście że nie!!!!

Zrobimy wszystko, a nawet jeszcze więcej, aby obalić nieudolne rządy prawicy w naszym mieście.

Czas pokazuje że tymi którzy wspierają skrzywdzonych jesteśmy my – Lewica.
Tymi którzy piętnują głupotę rządzących jesteśmy my – Lewica.
Tymi którzy mają receptę na pomyślne rządy w trudnych czasach jesteśmy my – Lewica.

Szanowni Państwo Koleżanki i Koledzy
Niech się świeci pierwszy Maja

Wpis w: A R C H I W U M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>